Producent mebli do szkół i przedszkoli

Informacje o nas

Firma REFAS posiada ponad 20-letnie doświadczenie w produkcji solidnych i spełniających najwyższe standardy mebli szkolnych i przedszkolnych. Wybór odpowiednich mebli szkolnych i mebli przedszkolnych jest bardzo ważny. To właśnie w szkole i w przedszkolu dzieci i młodzież spędzają najwięcej czasu w pozycji siedzącej i niezwykle istotnym jest, aby wybrać wygodne i bezpieczne krzesła i stoliki szkolne. Dzięki temu dbamy nie tylko o właściwe warunki do nauki, ale również o zdrowie uczniów.

Proponowane Państwu meble wyróżnia bezpieczeństwo i wytrzymałość. W naszej ofercie posiadamy nie tylko ławki oraz krzesła szkolne i przedszkolne, ale również stoliki komputerowe, biurka dla nauczycieli ze skrytką na laptopa, szafki szkolne, tablice, krzesła komputerowe, meble dla osób niepełnosprawnych

Doskonale wiemy, iż meble są przeznaczone dla dzieci i młodzieży, dlatego tym bardziej dbamy o wysoką jakość. Zapewniamy, że nasze meble są trwałe i spełniają wymagania norm unijnych posiadając odpowiednie atesty i certyfikaty.
W naszej pracy nie zapominamy również o ekologii. Posiadamy certyfikat PEFC, który jest dowodem promocji zrównoważonej gospodarki leśnej.

Jesteśmy przekonani, że znajdziecie Państwo zadowolenie z użytkowania naszych solidnych i estetycznych produktów.

Z poważaniem Zespół REFAS


Product successfully added to the product comparison!