REFAS – producent certyfikowanych mebli szkolnych i przedszkolnych

Firma REFAS posiada ponad 20-letnie doświadczenie w produkcji solidnych, ergonomicznych mebli szkolnych oraz przedszkolnych - przede wszystkim krzeseł i stolików, ale także metalowych szafek szatniowych, tablic korkowych, regałów bibliotecznych, ławek na korytarz i wielu innych elementów wyposażenia placówek oświatowych.

Projektując meble spełniamy wszelkie wymogi polskich oraz europejskich specjalistów z zakresu ergonomii stanowiska nauki, dotyczące takich kwestii jak m.in. wysokość pulpitu i siedziska, kąt nachylenia siedziska, kąt pochylenia oparcia czy wykończenie obrzeży blatu. Nasze stoliki szkolne i przedszkolne wyposażamy w laminowane blaty wykonane z wysokiej jakości sklejki, a także zaokrąglone obrzeża z drewna bukowego zapobiegające skaleczeniu się o kant. Dodatkową zaletą mebli szkolnych i przedszkolnych REFAS są kolorowe elementy w postaci różnobarwnych frontów, półek podblatowych czy stopek, które nie tylko spełniają funkcję oznacznika wysokości, ale także urozmaicają aranżację sali klasowej.

Meble szkolne z regulacją i inne nowoczesne rozwiązania

Meble szkolne i przedszkolne REFAS powstają w bogato wyposażonym parku maszynowym. Dzięki temu możemy produkować dużą ilość wysokojakościowych mebli i terminowo dostarczać je odbiorcy (klienci z terenu województwa małopolskiego mogą liczyć na bezpłatną dostawę). W naszej pracy nie zapominamy również o ekologii. Posiadamy certyfikat PEFC, który jest dowodem promocji zrównoważonej gospodarki leśnej.

Staramy się, by nasza oferta była jak najbardziej wszechstronna, dlatego w REFAS możesz zamówić także niestandardowe elementy umeblowania jak np. krzesła szkolne z regulacją czy meble dla niepełnosprawnych uczniów. Kadra projektantów REFAS wykorzystuje również pomysły na nietypowe meble, dlatego w naszym asortymencie znajdziesz m.in. półokrągłe stoliki szkolne, które możesz ustawiać w różnych konfiguracjach, co wpływa pozytywnie na ergonomię stanowiska nauki.

Zapewniamy, że nasze meble szkolne i przedszkolne są nie tylko trwałe i estetycznie wykonane, ale również posiadają atesty i certyfikaty spełniające wymogi krajowe oraz europejskie. Gwarantujemy fachową poradę w kwestii doboru odpowiedniej wysokości mebli, indywidualne podejście do każdego zlecenia, a ponadto darmową dostawę na terenie województwa małopolskiego. Zachęcamy do skorzystania z naszych produktów!


Product successfully added to the product comparison!